Strona główna O firmie

O firmie

ER-TEL

"ER-TEL" jest firmą handlową prowadzącą swą działalność na terenie województwa podkarpackiego w Jarosławiu. Istnieje od września 1997 roku. Początkowo specjalizowała się w sprzedaży sprzętu biurowego, głównie urządzeń kserujących i drukujących. Od 1998 r. firma nasza rozpoczęła sprzedaż systemów fiskalnych, sprzętu komputerowego i art. biurowych. Szukając swego miejsca na rynku zdecydowaliśmy, że naszym atutem będzie najwyższa jakość świadczonych usług, zaś docelową grupą klientów - małe, średnie i duże firmy oraz klienci indywidualni. Pod takim kątem budowaliśmy zespół i kompletowali ofertę.

Posiadamy młodą i dynamiczną kadrę pracowniczą, własną bazę biurowo - magazynową oraz tabor samochodowy.

Dbamy o ciągły rozwój i wzbogacanie ofert, która oprócz typowych artykułów biurowych zawiera także specjalistyczny sprzęt do prezentacji audiowizualnej, do oprawy i niszczenia dokumentów, materiały eksploatacyjne do pereferencyjnych urządzeń komputerowych.

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu staramy się zaoferować produkty i usługi na wysokim poziomie. Stale unowocześniamy i powiększamy naszą ofertę, dostosowując ją do potrzeb rynku. Dążymy do tego, aby Klienci, decydując się na nasze produkty, byli w pełni usatysfakcjonowani i czuli się bezpiecznie.

W 1997 roku powstało motto naszej firmy :

KLIENT MA BYĆ ZADOWOLONY - KŁOPOTY BIERZEMY NA SIEBIE

 Internetowa Baza Firm Business Navigator