Skontaktuj się z nami: | 16 621 63 08 | biuro@er-tel.pl

O FIRMIE

"ER-TEL" jest firmą handlową prowadzącą swą działalność na terenie województwa podkarpackiego w Jarosławiu. Istnieje od września 1997 roku.
Początkowo specjalizowała się w sprzedaży sprzętu biurowego, głównie urządzeń kserujących i drukujących.
Od 1998 r. firma nasza rozpoczęła sprzedaż systemów fiskalnych, sprzętu komputerowego i art. biurowych. Szukając swego miejsca na rynku zdecydowaliśmy, że naszym atutem będzie najwyższa jakość świadczonych usług, zaś docelową grupą klientów - małe, średnie i duże firmy oraz klienci indywidualni.
Pod takim kątem budowaliśmy zespół i kompletowali ofertę. Posiadamy młodą i dynamiczną kadrę pracowniczą, własną bazę biurowo - magazynową oraz tabor samochodowy. Dbamy o ciągły rozwój i wzbogacanie ofert, która oprócz typowych artykułów biurowych zawiera także specjalistyczny sprzęt do prezentacji audiowizualnej, do oprawy i niszczenia dokumentów, materiały eksploatacyjne do pereferencyjnych urządzeń komputerowych.
Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu staramy się zaoferować produkty i usługi na wysokim poziomie. Stale unowocześniamy i powiększamy naszą ofertę, dostosowując ją do potrzeb rynku. Dążymy do tego, aby Klienci, decydując się na nasze produkty, byli w pełni usatysfakcjonowani i czuli się bezpiecznie.
W 1997 roku powstało motto naszej firmy :

KLIENT MA BYĆ ZADOWOLONY - KŁOPOTY BIERZEMY NA SIEBIE